Běh pro Paraple Malešický park 2024

V sobotu 25. 5. 2024 proběhne již tradiční Běh pro Paraple v Malešickém parku. Jako hlavní partner akce pro vás máme připravené dětské dopravní hřiště, brýle na virtuální realitu a střelbu na hokejovou branku. Opět máme připravenou celou hromadu dárků a soutěží o krásné ceny z kolekce Škoda. Též bude připravena prezentace nových vozů Superb a Kodiaq. Pro výherce jednotlivých kategorií Virtuálního běhu pro Paraple máme připraveny krásné odměny z kolekce Škoda. Těšíme se vás a na krásně strávené společné odpoledne na podporu dobré věci! Tato akce loni přilákala přes 800 návštěvníků, kteří si užili odpoledne plné zábavy. Více informací o loňském ročníku zde. Tento běh se každoročně koná již od roku 2000 na podporu lidí, kteří sami běžet nemohou. Loni tato akce vynesla Centru Paraple 515.tisíc korun. Děkujeme všem, kteří se zapojili a pojďme si to společně užít i letos!

Celý text

Pohybem pro Paraple 2024

1. až 20. 5. 2024 Každý pohyb se počítá - bez omezení místa i času se můžete společně s námi zapojit do sportovní výzvy a sbírat kilometry pro dobrou věc!

Jsme opět hlavním partnerem Běhu pro Centrum Paraple.

Je jen na Vás, jakou si zvolíte variantu - můžete běhat, jezdit na kole, koloběžce, handbiku, bruslích nebo chodit (i se psem nebo kočárkem).

Tato akce vyvrcholí v sobotu 25.5. 2024 již tradičním Během pro Paraple v Malešickém parku.

Registrace na virtuální běh zde
Celý text